Miley Cyrus sprema nešto veoma posebno: Something Beautiful izlazi 30.maja

miley

Miley Cyrus je otkrila naslovnu stranu albuma i tako slikovito najavila izlazak devetog studijskog albuma, koji će se pod naslovom Something Beautiful pojaviti 30.maja za kuću Columbia Records.

 

mileyNa albumu će se naći 13 novih pesama čiji su izvršni producenti Miley Cyrus i Shawn Everett.

Something Beautiful  opisan je kao izmaštana pop opera koja donosi jedinstveno vizuelno iskustvo.

Fotografija sa naslovne strane delo je priznatog modnog fotografa Glena Luchforda a prikazuje Miley u arhivskoj haljini iz kolekcije Thierry Mugler couture 1997, što je upečatljiva referenca na hrabru estetiku i vizuelno pripovedanje albuma Something Beautiful.

Novi album se na mileycyruseu.store već nalazi u pretprodaji, a nude se višestruki, ekskluzivni formati, među njima i potpisani vinili i diskovi u limitiranoj kolekciji, kao i dva specijalna,već rasprodata, boks seta u kome će se naći dosta primaljivih stvari za istinske fanove američke pevačice.

 

 

Recommended Posts

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *